image

O nás

Společnost Pinya s.r.o.

 

Jsme ryze česká společnost se sídlem v Brně. Zabýváme se IT bezpečností, tvorbou firemních intranetových řešení, internetových obchodů a webový prezentací i zakázkovým vývojem softwaru. Klíčovým produktem je Pinya Guard, software umožňující monitoring práce na klasických počítačových stanicích i terminálových řešeních Citrix, VMware nebo Windows Server.

V průběhu působení společnosti na trhu jsme realizovali řadu intranetových řešení založených na Sharepoint platformě, a to jak pro menší firmy, tak i pro největší společnosti ve svém oboru. Více informací o našich projektech naleznete v sekci Reference.

Lidé ve firmě

Honza

Jan Havlas

Ředitel

"Jako ředitel zodpovídám za bezproblémový chod firmy. Mimo ni rád trávím čas na paddleboardu nebo na kole."

Igy

Igor Šrom

Analytik

"Při analýze projektu je důležitá komunikace se zákazníkem. Mimo prostředí kanceláře miluju cestování."

Kuba

Jakub Šenberger

PR Manager

"Jako PR Manager se starám o každý detail, protože vím, že maličkosti dělají dokonalost. Prioritou je pro mě rodina s mimčem na cestě."

Jitka

Jitka Skřipcová

Office Manager

"Je třeba vystavit fakturku? Pokud ano, obraťte se prosím na mě. "

Martix

Ing. Martin Hortvík

Vývojář

"Ztělesněný základní kámen softwarové firmy, přes který jdou všechny projekty. V civilu rád trávím čas aktivním odpočinkem."

Krtek

Ondřej Gryc

Obchodní ředitel

"Kontakt se zákazníky a obchodní praktiky mám zmáknuté. Ve volném čase podnikám výpravy s dobrou partou přátel."

Certifikáty

it-produkt

IT produkt 2014

Produkt Pinya Guard byl oceněn titulem IT Produkt roku 2014 v kategorii bezpečnostní řešení. Odborná porota ocenila jak samotný přínos produktu pro společnosti využívající produkt, tak i moderní řešení s cloudovou architekturou.

Kariéra

.NET vývojář

Zajímají vás MS technologie? Baví vás vývoj softwarových aplikací? Umíte jazyk C#? Zvládnete vývoj nad databází? Pokud ano, tak přesně vás hledáme!

 

Stážista

Umíš programovat v C#? Zajímá tě vývoj softwarových aplikací, tvorba intranetových řešení, e-shopů a webových prezentací? Jestli ano, staň se součástí Pinye! Jsme mladá firma z Brna zabývající se zakázkovým vývojem softwaru a IT bezpečností.

Máte zájem o spolupráci?