Kariéra

Přidej se k našemu brněnskému týmu!

Do našich řad přijmeme člověka ochotného naučit se nové věci. Pro více informací nás neváhej kontaktovat!

Studuješ IT a hledáš brigádu, co má smysl? Zajímá tě vývoj softwarových aplikací?

Přidej se do našeho vývojářského týmu!

Umíš programovat v C#? Zajímá tě vývoj softwarových aplikací, tvorba intranetových řešení, e-shopů a webových prezentací? Jestli ano, staň se součástí Pinye! Jsme mladá firma z Brna zabývající se zakázkovým vývojem softwaru a IT bezpečností.

Naši stážisti našli okamžitě uplatnění na trhu. Těm nejlepším jsme nabídli práci na plný úvazek a někteří jsou dodnes v našem týmu. Velkým bonusem je pak realizace bakalářské nebo diplomové práce přímo v praxi u zákazníka. Nezapomínáme ani na utužování kolektivu. Během roku jezdíme na několik teambuildingových akcí – například Oktoberfest. Tak co, už ti došly výmluvy? Přidej se k nám!

Co od tebe očekáváme?

  • Schopnost programovat v některém z jazyků: C#, ASP.NET, JavaScript, .NET
  • Znalost MS SharePoint výhodou
  • Zodpovědnost a aktivní přístup
  • Dotažení projektu až do konce

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci v centru Brna nebo z domu
  • Možnost realizace bakalářky/diplomky přímo v praxi u zákazníka
  • Firemní teambuldingové akce během roku, např. Oktoberfest

Zaujala tě naše nabídka?

Napiš nám na e-mail  myjob@pinya.cz  nebo rovnou zavolej +420 734 558 090

Máte zájem o spolupráci?

Hledáme .NET vývojáře do našeho týmu!

Zajímají vás MS technologie? Baví vás vývoj softwarových aplikací? Umíte jazyk C#? Zvládnete vývoj nad databází? Pokud ano, tak přesně vás hledáme!

Do naší brněnské firmy zabývající se IT bezpečností, tvorbou intranetových řešení a vývojem softwaru hledáme vývojáře, který má zájem podílet se na zakázkách pro české i zahraniční společnosti.

Náplň práce

  • Samostatné programování a implementace přidělené aplikace
  • Komunikace s ostatními členy vývojového týmu o průběhu práce
  • Spolupráce při nasazení systému
  • Vedení dokumentace

Co od vás očekáváme

  • Pokročilou znalost platformy .NET, ASP. NET, Java Scriptu a jazyka C#
  • Základní znalosti technologie WPF
  • Znalost SharePoint, MVC, C++ a jazyka SQL výhodou
  • Samostatné programování a implementaci přidělené aplikace
  • Schopnost komunikovat v angličtině
  • SŠ/VŠ vzdělání

Nabízíme

  • Práci v přátelském prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Samostatné řešení zajímavých projektů
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost homeoffice
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci na IČO

Zaujala vás nabídka?

Pošlete nám strukturovaný životopis ve formátu MS Word na na e-mailovou adresu  myjob@pinya.cz

Těšíme se na budoucí spolupráci, PINYA tým